KLASA II C SP80

FORUM KLASY II C SP80

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-09-08 21:38:52

donia emanuela

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 23
Punktów :   

Refleksje po zebraniu

Drodzy Rodzice, nie powinno tak być, że jakiś rodzic wie o trudnych relacjach między dziećmi i nie informuje o tym nauczyciela celem naprawienia ich. Ma jednak odwagę krytykować publicznie osobę, która może o tych problemach nie wiedzieć. To nie jest dobra postawa. Zgadzam się z nauczycielką, że śmieszne jest, żeby o każdej "pierdole" powiadamiać rodziców. Kto z Państwa przychodził na konsultacje do Pani Katarzyny i pytał o sprawy Waszych dzieci? Tam jest miejsce na udzielanie wyników obserwacji. Padł zarzut, że jest dziecko dyskryminowane w klasie, a Pani Katarzyna nie reaguje na ten problem pozytywnie. Wielokrotnie byłam świadkiem pomocy w różnym wymiarze dla tego dziecka i jego matki. Pani Katarzyna jest zbyt dyskretną i skromną osobą, żeby chwalić się tym przed Rodzicami. Informowała nas jednak - może nie wszyscy słyszeli lub ich nie było na zebraniu - że dziecko to asymiluje się powoli, że są postępy. Poświęciła temu tematowi dobrych kilka minut. Przekazała zatem istotną informację o sytuacji ucznia w klasie. Skąd krytyka? Może z braku pozytywnego kontaktu z nauczycielem? Warto zastanowić się nad podłożem nieprzyjemnej krytyki. Można było swoje oczekiwania względem Pani Katarzyny wyrazić w inny sposób: "Bardzo chcielibyśmy wiedzieć trochę więcej o zachowaniu naszych dzieci." Przepraszam, że pouczam, ale "trafiło mnie"! Swoją drogą ja wielokrotnie słyszałam właśnie na zebraniach, że nasze dzieci stanowią zżytą grupę - szkoda, że staliście się Drodzy Rodzice tacy pretensjonalni!

Offline

 

#2 2015-09-08 22:42:47

gdpaleczny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: Refleksje po zebraniu

Absolutnie Cię popieram, a p. Kasię znam już może jak ktoś nie wie od jakiś 30 lat chyba najdłużej z was wszystkich i ona zawsze była taka więc naprawdę rodzice ogarnijmy się takie sprawy polecam na konsultacjach załatwiać lub częściej interesować się dziećmi w rozmowie z nauczycielem, przed lub nawet po lekcjach a nie na zebraniu wytykać dobremu nauczycielowi takie rzeczy, bo naprawdę się stara bardzo i daje z siebie 110 procent więcej jak inni nauczyciele a z dziećmi rozmawiajmy w domu częściej i zawsze wysłuchajmy obydwu stron zanim otworzymy usta tyle chciałem powiedzieć !!!!!

Offline

 

#3 2015-09-08 23:07:52

goskarz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: Refleksje po zebraniu

Pani Emanuelo, pięknie to Pani napisała.
W zupełności się z wami zgadzam.

Offline

 

#4 2015-09-14 12:15:43

 Pani_Kasia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-12
Posty: 210
Punktów :   

Re: Refleksje po zebraniu

Dziękuję wszystkim Państwu za miłe słowo. To wiele dla mnie znaczy.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam,

Katarzyna Krysztoforska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knightsofharmony.pun.pl www.menager02.pun.pl www.narutospritecenter.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.megakino.pun.pl